"MŁODZIEŻ KONTRA"... SPOTKANIE Z BURMISTRZEM PRZEMKOWA
Dodane przez z_promocji dnia 10/04/2018 21:07:54

3 października 2018 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Przemkowie mieli możliwość spotkania się z Burmistrzem Przemkowa - Jerzym Szczupakiem. Odbyło się ono w ramach projektu "Przemkowski Licealista - aktywny obywatel w niepodległej Polsce", który zakłada m.in. organizację spotkań z lokalnymi władzami samorządowymi.
Pan Burmistrz odpowiedział na pytania licealistów dotyczące jego motywacji do pełnienia funkcji włodarza miasta i gminy, swoich osiągnięć w I kadencji i planów na kolejną kadencję. Poruszone zostały również problemy nurtujące zarówno młodzież, jak i starszych mieszkańców gminy, np. brak wystarczającej liczby połączeń autobusowych z miastem powiatowym, czy opieka zdrowotna w gminie.
Spotkanie z Burmistrzem Przemkowa rozpoczęło cykl spotkań pod hasłem "Młodzież kontra"... uczniów "Koła Młodego Politologa" z lokalnymi władzami samorządowymi i politykami naszego regionu.
Dyrektor szkoły Monika Dźwigaj, członkowie koła i ich opiekun prof. Stefan Dudra dziękują Burmistrzowi Przemkowa-Jerzemu Szczupakowi za poświęcony czas i konstruktywną rozmowę.