ZESPÓŁ SZKÓŁ PODCZAS ŚWIĘTA MIODU I WINA
Dodane przez z_promocji dnia 10/04/2018 21:02:08

XIX Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie to również wydarzenia związane z Zespołem Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. W piątek 28 września odbyło się w POK VIII Święto Młodzieży Wrzosowej Krainy. To wspaniała okazja do prezentacji artystycznych uzdolnień uczniów z terenu naszej gminy. O godzinie 16:00 dyrektor szkoły Monika Dźwigaj wraz z Radną Gminy Przemków, Panią Ireną Orłowską otworzyły III Turniej Brydżowy Par o Czarkę Miodu w Zespole Szkół w Przemkowie.

W sobotę 29 września Rada Rodziców w asyście dyrekcji, nauczycieli i uczniów po raz kolejny rozstawiła kiermasz domowych wypieków w Parku Miejskim w Przemkowie, tym razem na parkingu przed UM już od 7:30 rozpoczęła się sprzedaż ciast, kawy i herbaty.
Dyrekcja zespołu Szkół składa serdeczne podziękowania rodzicom Państwu Agnieszce i Teodorowi Jagielskim, nauczycielom i uczniom ZS za zaangażowanie w tegoroczny kiermasz.W dniach 29-30 września 2018 r. w ZS w Przemkowie miał miejsce drugi turniej III Przemkowskiej Ligii Szachowej. Był to turniej klasyfikacyjny, na którym pojawiło się 55 szachistów. Głównym organizatorem turnieju był UKS "Szach-Mat Przemków".