ŚWIĄTECZNY TURNIEJ GRAND PRIX
Dodane przez z_promocji dnia 12/27/2017 14:23:25

20 grudnia w świetlicy Zespołu Szkół w Przemkowie o godz. 12 rozpoczął się drugi turniej w ramach VI Grand Prix o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Turniej, zgodnie z regulaminem, rozegrano w dwóch grupach. W grupie A zwycięzcą został ponownie Aleksander Mydłowski z SP 2 w Przemkowie, drugie miejsce zajął Jacek Chrzanowski, a trzecie Tomasz Bartnicki z SP1 w Przemkowie. W grupie B zwyciężył Krzysztof Mydłowski z SP2 w Przemkowie, drugie miejsce zajął Adrian Tarawski, a trzecie Michał Dźwigaj z SP1 w Przemkowie. Łącznie w turnieju wzięło udział 29 zawodników. Sędzią głównym turnieju był Szymon Dryja uczeń LO w Przemkowie. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali Monika Dźwigaj i Paweł Kuźmiak.