DZIEŃ SPORTU
Dodane przez Dariusz_Dzwigaj dnia 06/02/2017 11:29:00

W czwartek 1 czerwca cała szkoła obchodziła Dzień Dziecka, który w naszej szkole jest tradycyjnie Dniem Sportu. I inicjatywy uczniów odbył się na Stadionie Miejskim finał naszej Ligi Mistrzów, w którym zmierzyły się drużyny Atletico Madryt i Juventusu Turyn. Pogoda była idealna do gry, a mecz pełen emocji, bramek, strzałów i zwrotów akcji. Po pierwszej połowie Atletico prowadziło 1:0 po bramce z karnego Łukasza Łabana. W drugiej połowie Atletico podwyższyło na 2:0 po golu Juliana Wojtowicza. Wydawało się, że jest po meczu, ale gola kontaktowego zdobył pod koniec meczu Konrad Bałabuch, a w ostatnich minutach wyrównał Radek Kozłowski. O zwycięstwie decydowały karne, w których lepsza okazałą się drużyna Atletico.
Potem na sali gimnastycznej odbył się mecz siatkówki Uczniowie (Oskar Jamioł, Szymon Dryja, Paula Fesz, Karolina Oruba, Krzysztof Krawczyk, Marcin Zielonka) kontra Nauczyciele (Iwona Mokwińska, Hanna Miroś, Dorota Semeniuk, Adam Rusynko, ks. Michał Płończak, Dariusz Dźwigaj). Po pasjonujących trzech setach 3:0 wygrała drużyna Nauczycieli. Brawo!!!