SPORTOWA JESIEŃ
Dodane przez Dariusz_Dzwigaj dnia 10/18/2016 20:13:35

Dnia 20 września 2016 r. r. uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie wzięli udział w Lidze Lekkoatletycznej. Zawody odbyły się w Polkowicach na stadionie w godzinach od 8.oo do 14.oo Opiekunem uczniów podczas turnieju były panie Magdalena Żuchowska-Jakubowska oraz Urszula Fijałkowska. W turnieju wzięło udział 4 szkoły z powiatu polkowickiego. 1 miejsce zajęło PG nr 1 w Polkowicach, 2 miejsce zajęło PG nr 2 w Polkowicach, 3 miejsce zajęło PG z Grębocic i 4 miejsce zajęło PG z Przemkowa. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie reprezentowali: Laura Glapińska, Wiktoria Sitarek, Agata Prus, Zuzanna Świdzińska, Julia Cegielnik i Krystian Amrozy.

Dnia 30 września 2016 r. r. uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie wzięli udział w Dniu Olimpijczyka w Chocianowie. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie reprezentowali: Laura Glapińska, Wiktoria Sitarek, Agata Prus, Zuzanna Świdzińska, Klaudia Pawlikowska, Radosław Kozłowski, Krystian Amrozy, Filip Dobek, Michał Węgrzyn i Bartosz Wyszyński. Drużyną opiekowały się panie: Magdalena Żuchowska-Jakubowska i Urszula Fijałkowska. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie sportowym. W ogólnej klasyfikacji zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt zajęła III miejsce. Indywidualnie w skoku w dal Agata Prus zajęła II miejsce, w konkurencji pchnięcia kulą Wiktoria Sitarek zajęła III miejsce, w biegu na dystansie 60m III miejsce zajął Radosław Kozłowski, w skoku dal chłopców Krystian Amrozy uplasował się na III pozycji oraz Filip Dobek zajął III miejsce w pchnięciu kulą. Opiekunem drużyny podczas zawodów były panie Magdalena Żuchowska-Jakubowska oraz Urszula Fijałkowska.

Dnia 08 października 2016 r. uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie wzięli udział w turnieju z piłki halowej dziewcząt, który odbył się w Gimnazjum nr 2 w Polkowicach w godzinach od 9.oo do 14.oo. Opiekunem drużyny podczas turnieju były panie Magdalena Żuchowska-Jakubowska oraz Urszula Fijałkowska. W turnieju wzięły udział 2 szkoły z powiatu polkowickiego. 1 miejsce zajęło PG nr 2 w Polkowicach, a 2 miejsce zajęło PG z Przemkowa. Niestety nasza młodzież zajęła ostatnie 2 miejsce, należy dodać, iż turniej przebiegł w miłej atmosferze i dziewczyny po ciężkim meczu przegrały 1 punktem w karnych. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie reprezentowali: Agata Prus, Julia Cegielnik, Julia Mała, Kornelia Komarnicka, Klaudia Pawlikowska, Natalia Habura, Gabriela Gabryś, Julia Rybus, Nicola Drewniak i Aleksandra Holata.